Nápověda

Jak si určit uživatelské jméno?

Fantazii se meze nekladou! Nechceme vás nijak omezovat, proto jsme nestanovili žádná pravidla pro délku, povolené znaky nebo formát uživatelského jména. Použijte své jméno, přezdívku, nebo si třeba vytvořte úplně nové, jedinečné hrdinské jméno! Je to jen na vás. Jen doporučujeme vybrat přezdívku, kterou si snadno zapamatujete a kterou lehce poznáte od ostatních.

Proč dodací adresa?

Registrací na naše stránky si zároveň do svého účtu předvyplníte informace, které vám usnadní nákup. Až si budete chtít nakoupit v našem e-shopu, už o sobě nebudete muset vypisovat žádné další údaje. Systém e-shopu si jednoduše najde dodací adresu ve vašem účtu. Vaše údaje budeme samozřejmě pečlivě chránit a na dodací adresu vám pošleme jen objednané zboží – žádné nechtěné letáky!

Budete mi posílat nějaké e-maily?

Po dokončení registrace vám zašleme potvrzovací e-mail, abyste měli jistotu, že je všechno v pořádku a váš účet funguje. Je důležité zadat platnou adresu – na e-mail si můžete nechat poslat i zapomenuté heslo. A co reklamní e-maily? Ve svém účtu máte možnost si vybrat, jestli chcete dostávat informace o našich akcích a novinkách v e-shopu – respektujeme vaše rozhodnutí a žádný nechtěný spam neposíláme!

Registrace

Položky označené * jsou povinné

1. Vaše registrační údaje

Pro potřeby dohledu nad dítětem a e-shopu potřebujeme kontaktní údaje zákonného zástupce, což bývá nejčastěji jeden z rodičů.
Fakturační a dodací adresamoje fakturační adresa se neshoduje s dodací

2.Souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami

Budete informováni o úspěchu na uvedený e-mail